.

קודם כל להרגיש יותר טוב!
ויש דרך מאוד פשוטה  
לגלות מה הרצון האמיתי שלך וגם להגשים אותו
להכניס נעימות למערכות היחסים בחייך,
לחיות את הרגע ולראות את השפע
לייצר אושר ממקור פנימי ולא ממקור חיצוני
ולהכניס שמחה והתרגשות לשגרת היום יום...

והדרך הזו היא:

זוהי תוכנית אינטרנטית בת 21 ימים מרוכזים, שמתנהלת באתר חברים פרטי

מידי יום יפתח עמוד תוכן עם קטע ווידאו ופוסט יחודיים לאותו יום
שיאפשרו לך להטמיע הרגלים ואמונות חדשות

תרגילי כתיבה ומשימות שניתן להדפיס לנוחות מירבית 

מדיטציה עוצמתית למגנוט בדמיון מודרך יוצר מציאות

מענה אישי וליווי יומיומי על כל שאלה שתתקבל

את הכלים והחוקים האלה אני חושפת 
ומגלה לכם בתכנית 21 הימים ליצירת המציאות שלי
"לחיות את החיים בהתרגשות"

מה יקרה בחייך במהלך התכנית?

אקח אחריות על חיי

אלמד לזמן את בקשותיי לתוך החיים שלי

אלמד מעל 5 שיטות שילמדו איך לצאת ממצבי עצב, כאב, עלבון, כעס ומועקה

אציב מטרות שמדויקות לי

אצליח לענות לעצמי על שאלות במקום לחפש תשובות בחוץ

ארחיב את תודעת השפע והחיבור לכסף

יתחדדו לי תובנות חשובות ומרגשות על עצמי ועל חיי

אגשים את הדברים שאני רוצה לחוות בחיים שלי

אני אחייך המון. ופתאום גם אשים לב שזה ממש קורה לי

טל יקרה

הגעתי אלייך אחרי שחוויתי כמה שנים רעות של חושך, של עצב אבל בעיקר של ייאוש, לא זכרתי כבר מה זה לקום בבוקר עם חיוך, לא זכרתי כבר מי הייתי פעם, מה אהבתי פעם, איך זה בכלל מרגיש להרגיש נעים וזה מדהים את יודעת?

כשהייתי קוראת ושומעת אותך, תמיד היית אומרת שזו תכנית משנת חיים ומתוך היאוש שלי חשבתי שזה סתם.. שזה לא אמיתי, אבל האמת שחוויתי על בשרי מאוד מהר הייתה שבתכנית עצמה קיבלתי את החיים שלי בחזרה.
המילים שלך, הליווי המסור, האישי, הכל כך מדוייק, הכלים שהענקת מהדהדים בי מאז ועד עכשיו ואני מאושרת שעשיתי את הצעד הזה והצטרפתי לתכנית שלך.

תודה לך מעומק ליבי.

הילה

 

איך כל הדבר המופלא הזה שאת מתארת
בכלל עובד?

אתם מכירים את המצב הזה שאתם נמצאים באיזשהי צומת (פשוטה או מסובכת זה בכלל לא משנה) וכל
מיני אנשים מתחילים לייעץ לכם אבל זה לא זה,
שום דבר לא זז?

אתם מכירים את התחושה הזו שפגשתם את האדם (או את המילים) המדוייקים לכם באותו הרגע, שגרמו לכם ממש להסתכל פנימה ולעשות עבודה עם עצמכם? כשאתם שומעים ומכילים מילים שגורמות לכם לחשוב מעבר למה שאתם רגילים, מילים שמהדהדות לכם במחשבות וגורמות לכם לחולל שינוי?

מאז ומעולם האנשים שתמיד חיפשתי לשוחח איתם כשהייתי זקוקה להכוונה או לעזרה היו אלה שידעו להתבונן ולומר לי דברים ששיקפו לי מצב בצורה קצת אחרת ממה שידעתי. שגרמו לי להביט גם מעבר.

התכנים שיצרתי עבור התכנית הזו הם בדיוק כאלה. כאלה שמשקפים לכם ומהדהדים לכם במחשבות. כאלה ש"מכינים את הקרקע" ליצירת המציאות הרצויה לכם תוך כדי שהם גורמים לכם לראות את האור שבתוככם ולהיות
הכוח המניע ליצירה הזו. כאלה שגורמים לכם לפעול למען
ההגשמה שלכם וממש להתאהב בעצמכם בחזרה.

ככה זה עובד! 

מכאן, תחושות העוצמה והחיוך שיהיו בלבכם כבר יובילו
אתכם אל עבר המטרה - צעד צעד.

אני רק חושבת על זה ושוב מתרגשת!!!

"בכלום זמן הצלחת לחולל בי שינוי עצום"

"אני כ"כ רוצה לצעוק ולהשמיע לכולם איך בכלום זמן הצלחת לחולל בי שינוי עצום. חבל שאין לי סרט שאני יכולה להראות לך איך התמודדתי עם ביתי לפנייך ואיך היום הדינמיקה בבית - אחרי שהשתתפתי בתכנית שלך ואיזה שיתוף פעולה מהמם יש גם ממנה - אמנם בהתחלה לקח לה זמן לעכל את האמא השונה הזאת שממולה והיא אף ניסתה להתנגד, אבל היום WOW איזה כיף לנו - איזו אווירה אחרת בבית, יש כמובן עוד מה לשפר ולשייף אבל אני מאושרת!
מאושרת שלא ויתרתי לעצמי והבנתי שאני צריכה להציל את היחסים שלי עם בתי.
אני אסיים כאן טל - אני יכולה לכתוב עוד ועוד... ובינתיים אני שולחת לך הודייה מעומק הלב וחיבוק גדול"

יהודית

תכנית הליווי האינטרנטית 21 הימים
ליצירת מציאות רצויה

נפתחת וזמינה עבורך כעת.

לבירורים נוספים יש לפנות אליי במייל tal0304@gmail.com
או בטלפון 054.6222434

מהן התועלות מההצטרפות לתכנית ?

הו!!! כמה שאני אוהבת את השאלה הזו!!! אז חוק יקום נפלא מלמד שדומה מושך דומה. בתכנית הדבר הראשון והבולט שקורה אצל כולם זו התרגשות מרגשת ואנרגיה חדשה שמלטפת את הלב מופיעה. כל אלה כבר שווים הכל ובהחלט מהווים בסיס מצויין למשיכת שפע דומה. מעבר לבסיס המכובד הזה, מיום ליום תתחזק אצלך הרגשת האהבה העצמית מהמקום הכי נעים ונקי שיש! תתחזק האמונה שהכל אפשרי וממש יורגשו אצלך ניסים קטנים וגדולים בחיים שפשוט יפתיעו אותך, ירגשו אותך ויחייכו את לבך.

מה קורה אם פספסתי יום מסויים בתכנית ?

שאלה מצויינת! כל וידאו שיפתח לצפייה ישאר פתוח עד סוף תכנית וגם שבועיים אחריו כך שמי
שפספס יוכל להשלים בזמנו החופשי ובכל זאת אני ממליצה בחום לצפות בתכנים בסנכרון לתכני הימים ולשאר המשתתפים.

מה עוד אומרות משתתפות שעברו איתי תהליך ?

שמי טל דניאל, בת 39 , אשה עם שמחה בלב - אמא לשלושה ילדים מקסימים. כשרכשתי בעצמי את הכלים של יצירת המציאות אני זוכרת שהייתי די בהלם מהעובדה שמי שמלמד את התורה הזו מעז להבטיח לאנשים שחייהם ישתנו מקצה לקצה בכמה שבועות, זה היה נשמע לי לא אמין ואפילו לא אחראי.

ככל שעברו הימים והתוודעתי עוד ועוד לתורה המדהימה הזו ראיתי את הניסים המדהימים שהתרחשו בחיי הפרטיים אבל יותר מכך, ראיתי את הניסים שהתחוללו בחייהם של עשרות אנשים שזכיתי ללוות כמנטורית ושהתוודעו לחוקי היקום בעצמם. הדבר הכי מופלא ששמתי לב אליו היה שכל פעם שזנחתי את השימוש בכלים משני החיים האלה מתוך עצלנות או עייפות, מתוך מצבי לחץ שהגיעו, מתוך הבחירה בלחיות את הנסיבות במקום ליצור אותן וכו, אז החיים שלי רק הלכו והסתבכו מכל הכיוונים אבל בד בבד, כל פעם שבחרתי בלאהוב את עצמי ותרגלתי את מה שלמדתי, פתאום הכל הסתדר כמו בקסם כשכל מי שהיה סביבי היה אומר לי שמה שקורה לי זה פשוט לא הגיוני (המון סיפורים מרגשים ומעצימים שאחשוף בתכנית - כאלה שכל פעם שאני קוראת אותם  שוב אני בהלם שזה באמת קרה!!!) המאורעות הקבועים האלה של סיבה ותוצאה (התרגול בחוקים או חוסר התרגול ומה שקרה בעקבותיהם באופן ישיר וקבוע) רק חיזקו לי כל פעם מחדש שזה עובד! עובד! עובד! והיום אחרי כל כך הרבה ימים עשירים בנסיונות ובניסים אין לי כבר שום צל של ספק בכוח המופלא הזה וכל כולי רק רוצה להפיצו בעולם.

חוצמזה, אני מדברת מהמקום הכי כנה שיכול להיות, אני בשיא ההתלהבות וההתרגשות מהגילויים האלה כל יום, אני ממשיכה ללמוד כל פעם מחדש והדבר הכי נפלא שלמדתי בשנים האחרונות ואפילו לא ידעתי קודם זה שהנתינה לאחרים פשוט מחייה אותי! מעצימה אותי! ממלאת אותי באנרגיות מדהימות והתכנית הזו מבחינתי היא מהות האהבה! היא לתת לעולם את המתנה הזו שבאמת תחולל שינוי בחיים למי שיעבור אותה ממקום בוחר שלוקח אחריות ובשבילי - זה עולם ומלואו.

כדאי לך לקרוא גם את האחריות שאני מעניקה

לבירורים נוספים יש לפנות אליי במייל tal0304@gmail.com
או בטלפון 054.6222434

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.